
Музична іграшка Yi wu jiayu Качечка з шестернями прозора 987A
303 ₴
296,94 ₴
- В наявності
- Код: 987A
- +380 (50) 556-91-92Олена
Музична іграшка Yi wu jiayu Каченя з шестернями 987A - це яскрава та цікава іграшка для маленьких дітей. Іграшка виконана у вигляді качечки, яка має шестерінки різних розмірів і кольорів у своєму животику.
Іграшка працює від батарейок типу АА 3 штуки (до набору не входять). Під час увімкнення шестерінки крутяться всередині качечки, а сама іграшка видає мелодійні звуки та музику. Це допомагає розвивати моторику дитини, вчити її координації рухів і знайомити з музикою.
Іграшка Yi wu jiayu Качечка з шестернями 987A виконана з безпечних матеріалів, що робить її безпечною для дітей. Вона підходить для дітей від 3 років і старше і допомагає розвивати їхню моторику, координацію, зорове сприйняття і слух.
Ця іграшка також може стати чудовим подарунком для маленької дитини на день народження або інше свято. Вона не тільки кумедна, але й корисна, допомагаючи розвивати навички та вміння дитини.
Розмір іграшки: 290*14 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Висота паковання | 140 мм |
| Довжина паковання | 200 мм |
| Кількість складових елементів | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Ширина паковання | 90 мм |
- Ціна: 296,94 ₴

