-2%

М'яка іграшка Shantou Танцююча сосиска в сукні синя K6004-1
303 ₴
296,94 ₴
- В наявності
- Код: K6004-1
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка Shantou Танцююча сосиска в сукні синя K6004-1 - це яскрава і весела іграшка для дітей. Вона виконана у вигляді синьої сосиски в сірій блискучій сукні, яка має дві ручки та дві ніжки. Іграшка виготовлена з м'якого матеріалу, що робить її безпечною для дітей будь-якого віку. Розмір іграшки становить 40 см, що дає змогу дитині легко тримати її в руках і грати з нею. Танцююча сосиска жовта K6001 стане чудовим подарунком для маленьких діток, які люблять гратися та розвиватися.
Розмір іграшки: 40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 11 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепон |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Іграшка антистрес |
| Колір | Синій |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296,94 ₴
