
Іграшка Shantou Музичний велосипед "Stunt tricycle" з дівчинкою 3115-2
475 ₴
465,50 ₴
- В наявності
- Код: 3115-2
- +380 (50) 556-91-92Олена
Іграшка Shantou Музичний велосипед "Stunt tricycle" з дівчинкою 3115-2 - це яскрава і цікава іграшка для маленьких любителів яскравих іграшок, що світяться. Вона виконана в яскравому барвистому кольорі.
Іграшка оснащена мотором, який дозволяє їй рухатися вперед, а також робити трюк, переворот на 360 градусів. Під час руху велосипед світиться яскравими вогнями, що робить гру ще більш захопливою.
Крім того, іграшка видає музику, яка створює атмосферу справжнього шоу екстремальних трюків. Ця іграшка стане чудовим подарунком для хлопчиків і дівчаток. Розмір іграшки дає змогу їй зручно поміщатися в дитячій кімнаті та не займати багато місця.
Іграшка працює від батарейок типу АА 3 штуки (в набір не входять).
Розмір іграшки: 17*11*20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YJ-3024 |
| Вага | 0 |
| Вік | Від 3 років |
| Висота паковання | 160 мм |
| Довжина паковання | 180 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Музична іграшка |
| Упарювання | Коробка |
| Ширина паковання | 120 мм |
| Штрихкод | 6983798010366 |
- Ціна: 465,50 ₴








