
Робот на радіокеруванні Shantou "Робовоїн" ходить, стріляє дисками 27109
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 27109
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіокерований робот «Робовоїн» 27109 являє собою захопливу іграшку, яка підійде як дітям, так і дорослим. Він функціонує на чотирьох батарейках типу АА, які необхідно придбати окремо. «Робовоїн» оснащений безліччю цікавих функцій: він може рухатися, видавати звуки, світитися, а також стріляти дисками, що додає динаміки в ігровий процес.
Іграшка має вражаючий розмір - 30 см заввишки, що робить її досить великою для того, щоб гра була максимально реалістичною та захопливою. Цей робот не тільки розважає, а й стимулює уяву, сприяючи активному проведенню часу та розвитку моторики. «Робовоїн» 27109 обіцяє принести багато радості та стати чудовим доповненням до колекції будь-якого любителя робототехніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 31 см |
| Довжина | 17 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Рухома, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 8 см |
| Мови | Англійська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴









