-2%

Машинка Автопром BMW X5 синя 68497-2
562 ₴
550,76 ₴
- В наявності
- Код: 68497-2
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка Автопром BMW X5 синя 68497-2 - це напрочуд реалістична іграшка, яка дасть змогу вашій дитині зануритися у світ автомобілів. Ця модель має детально опрацьований дизайн, з дверцятами і багажником, що відчиняються, що додає ще більше реалізму в ігровий процес. Крім того, фари цієї машинки світяться, а вбудована функція відтворення звуків робить гру ще більш захопливою.
Щоб змусити машинку працювати, вам знадобляться три батарейки типу LR44, які входять до комплекту постачання. Розміри іграшки становлять 14.5*6*5.5 см, що робить її зручною для гри як вдома, так і на вулиці. Уявіть радість вашої дитини, коли вона буде керувати цією красивою і функціональною іграшкою BMW X5M!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550,76 ₴









