-2%

Інтерактивна дошка limo toy "Весела абетка" двостороння SK0020
400 ₴
392 ₴
- В наявності
- Код: SK0020
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивна дошка limo toy "Весела абетка" двостороння SK0020 - це навчальна абетка, призначена для вивчення української мови. Дошка має двосторонню конструкцію, що дає змогу використовувати її з обох боків. Вона оснащена спеціальними маркерами і поверхнею, що стирається, що дає змогу писати і стирати інформацію з дошки.
Дошка має яскраві кольори і привабливий дизайн, що робить процес навчання більш цікавим і захоплюючим. Вона також компактна і портативна, що дає змогу легко переносити її і використовувати в різних місцях.
Інтерактивна дошка limo toy "Весела абетка" двостороння SK0020 - це чудовий інструмент для навчання української мови, який допоможе розвинути навички читання, письма та вимови.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 34 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 2 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴








