Робот на пульті керування Space Fighter, який стріляє дисками (артикул 18122-UK):
Характеристики:
- Великий робот на пульті управління з безліччю функцій
- Висота робота: близько 30 см
- Працює від батарейок (до комплекту входять)
- Управляється за допомогою бездротового пульта
Функції та можливості:
- Ходить вперед, назад, повертає вліво і вправо
- Стріляє 12 невеликими дисками, які входять до комплекту
- Видає звукові ефекти,
- Підсвічується різнокольоровими вогнями, зокрема під час стрільби
- Вміє танцювати під музику
Особливості:
- Основні функції продубльовані кнопками на грудях робота
- Пульт керування дає змогу контролювати всі рухи та дії робота
- Виготовлений із міцних, безпечних для дитини матеріалів
- Яскравий, привабливий дизайн у космічній тематиці
Вік: 3+
Рекомендується для хлопчиків, які люблять роботів і космічну техніку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Колір | Сірий |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Робот |
- Ціна: 1 194 ₴










