
Конструктор Marble Run 8801 — це розвивальна іграшка, що поєднує гру та навчання. Дитина зможе створювати захопливі лабіринти для кульок, експериментувати з трасами та спостерігати за рухом куль.
113 деталей із безпечного міцного пластику легко з'єднуються між собою, дозволяючи будувати конструкції різної складності.
Гра сприяє розвитку логіки, просторового мислення, моторики та концентрації уваги.
Чудовий варіант для групових ігор, який допоможе розвивати комунікацію та вміння працювати в команді.
Таблица характеристик
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Тип товару | Конструктор трубопровідний лабіринт |
| Серія / Модель | Marble Run 8801 |
| Кількість деталей | 113 |
| Кульки | 30 шт, Ø 2 см |
| Матеріал | Безпечний міцний пластик |
| Вік дитини | 3+ |
| Розвиває | Логіку, просторове мислення, координацію |
| Тип гри | Індивідуальна та групова |
| Упаковка | Коробка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 113 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Динамічний/Конструктор-лабіринт |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴








