
Робот Трансформер Star Toys TOBOT Athlon Quatran Кватран Чорний 519
580 ₴
568,40 ₴
- В наявності
- Код: 519
- +380 (50) 556-91-92Олена
Робот Трансформер Star Toys TOBOT Athlon Athlon Quatran Кватран Чорний 519 - це іграшка, створена за мотивами популярної анімаційної серії Tobot. Вона являє собою чорного трансформера, який складається з чотирьох окремих тоботів - Тобота D, R, C і W.
Ця іграшка має висоту 20 см, що робить її досить великою і вражаючою. Кожен окремий тобот має довжину 10 см і може бути зібраний разом з іншими, щоб створити потужного робота.
Робот Трансформер Star Toys TOBOT Athlon Quatran Athlon Quatran Кватран Чорний 519 є чудовим вибором для шанувальників мультсеріалу Tobot і всіх, хто захоплюється роботами та трансформерами. Він пропонує можливість не тільки грати з окремими тоботами, а й створювати різні комбінації, щоб втілити в життя свої власні пригоди.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 275 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 568,40 ₴









