
Ігрова фігурка Star toys "Щенячий патруль" Еверест 8 см 7758-1
250 ₴
245 ₴
- В наявності
- Код: 7758-1
- +380 (50) 556-91-92Олена
Ігрова фігурка Star toys "Щенячий патруль" Еверест 8 см 7758-1 - це унікальна іграшка для дітей, створена за мотивами популярного мультсеріалу "Щенячий патруль". Ця іграшка являє собою фігурку одного з головних героїв мультфільму - Евереста, снігохода.
Фігурка виконана в найдрібніших деталях, що робить її максимально схожою на персонажа з мультсеріалу. Висота фігурки становить 8 см, що робить її зручною для гри та зберігання. Крім того, іграшка виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує її довговічність і безпеку для дітей.
Однією з особливостей цієї іграшки є наявність функції, яка активується при натисканні на кнопку, розташовану на грудях героя. При цьому відкривається рюкзак Евереста, що додає грі реалістичності та можливістю відтворення сюжетів із мультсеріалу.
Ігрова фігурка Star toys "Щенячий патруль" Еверест 8 см 7758-1 - чудовий вибір для подарунка дитині, яка захоплена мультсеріалом "Щенячий патруль" і полюбляє гратися разом із героями з нього. Ця іграшка не тільки розважить дитину, а й допоможе розвинути її фантазію, творчі здібності та соціальні навички.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 245 ₴







