
Робот Трансформер Поліцейський «Defomation» білий (25 см) 611-27
677 ₴
663,46 ₴
- В наявності
- Код: 611-27
- +380 (50) 556-91-92Олена
Робот Трансформер Поліцейський «Defomation» білий (25 см) 611-27 - це іграшка, створена за мотивами популярного фільму про трансформерів. Він являє собою білого поліцейського робота, який може перетворюватися на легковий автомобіль.
Розмір робота становить 25 см, що робить його досить великою іграшкою, здатною привернути увагу і порадувати дітей і фанатів франшизи. Його маневреність і можливість перетворюватися з автомобіля на робота (і навпаки) дають змогу створити безліч різних ігрових ситуацій і пригод.
Робот Трансформер Поліцейський «Defomation» білий (25 см) 611-27 - це чудовий вибір для всіх, хто захоплений трансформерами і хоче відчути себе як герой улюбленого фільму. Він стане чудовим подарунком і викличе радість і захоплення у дітей і дорослих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 663,46 ₴


