
Магнітний конструктор Star toys Майнкрафт «Magnet world» 52 деталей T9920-3
1 262 ₴
- Немає в наявності
- Код: T9920-3
- +380 (50) 556-91-92Олена
Магнітний конструктор Star toys Майнкрафт «Magnet world» 52 деталей T9920-3
Магнітний конструктор Star Toys «Magnet world» - це захопливий набір, натхненний популярною грою Minecraft, який не тільки розважає, а й розвиває творчі здібності та просторове мислення в дітей. У комплекті передбачено 52 деталі, які дають змогу створювати різноманітні конструкції, досліджуючи світ Minecraft.
Склад набору:
1. 28 магнітних блоків:
- Кожен блок має розмір 2x2 см і легко з'єднується один з одним завдяки потужним магнітним вставкам.
- Блоки виконані з високоякісного безпечного пластику, що забезпечує довговічність і захист від пошкоджень.
- Яскраві кольори і різні форми блоків дозволять дитині проявити креативність і створити унікальні споруди.
2. 24 деталі для створення фігурок зі світу майнкрафт - Стів і кінь.
Магнітний конструктор Star Toys «My World» - це чудовий подарунок для дітей, які захоплюються світом Minecraft і хочуть створити свої пригоди. Набір не тільки розважає, а й навчає, допомагаючи дітям розвивати корисні навички в захопливій ігровій формі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 52 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Minecraft |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 262 ₴


