-2%

Інтерактивна іграшка Yi wu jiayu Кролик «Lovely Pet» білий, у перенесенні на колесах, повідець 924-3
437 ₴
428,26 ₴
- В наявності
- Код: 924-3
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивна іграшка Yi wu jiayu Кролик «Lovely Pet» білий, у перенесенні на колесах, повідець 924-3 - це чарівна іграшка, яка обов'язково сподобається вашій дитині. Кролик працює від двох батарейок типу АА (не входять до комплекту), і під час увімкнення він починає стрибати, ворушити носиком і вушками, а також видавати звуки.
Розмір переноски становить 20*15*14 см, а розмір самого зайчика - 15*8*17 см. Ця іграшка відрізняється високою якістю виготовлення і яскравим, привабливим дизайном, який обов'язково приверне увагу малюка.
Інтерактивна іграшка Yi wu jiayu Кролик «Lovely Pet» білий, в перенесенні на колесах, повідець 924-3 являє собою чудовий подарунок для дітей та забезпечить їм багато годин веселощів і розваг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 14 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428,26 ₴









