
Ігровий набір Star toys «Цуценята рятувальники» 8 героїв 6050
960 ₴
940,80 ₴
- В наявності
- Код: 6050
- +380 (50) 556-91-92Олена
Ігровий набір «Цуценята рятувальники» від Star Toys - це захопливий набір, натхненний популярним мультфільмом. У наборі представлено 8 героїв, включно з 7 цуценятами-рятувальниками та хлопчиком. Кожна з собачок має розмір 9x9 см, а фігурка хлопчик - 10 см.
Особливістю цього набору є те, що в кожного персонажа відкривається рюкзак при натисканні на значок на грудях. Це додає інтерактивності та можливості для творчих ігор. Діти можуть відтворювати сцени з мультфільму або вигадувати свої власні пригоди з улюбленими героями.
Цей набір стане чудовим подарунком для прихильників мультфільму та забезпечить безліч годин захопливої гри, розвиваючи уяву та творчі здібності дітей. Крім того, він сприяє розвитку дрібної моторики та координації рухів, оскільки діти відкриватимуть рюкзачки та влаштовуватимуть ігрові сценарії з персонажами.
Translated with DeepL.com (free version)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 240 мм |
- Ціна: 940,80 ₴

