Стакан для пензля «Непроливайка» подвійний C37064
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 7 см |
| Діаметр | 6 см |
| Довжина | 11 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴

