
Навчальна гра Pop up «Гучна ферма. Свійські тварини» укр. мова FT0059
924 ₴
905,52 ₴
- В наявності
- Код: FT0059
- +380 (50) 556-91-92Олена
Дитяча навчальна гра Pop up «Гучна ферма. Домашні тварини» укр. мова FT0059. Працює від батарейок типу АА - 3 штуки (до набору не входять).
При натисканні на червоний трикутник - опускається заслінка і ви бачите яйце, а також лунає один із звукових ефектів:
1. Пісня.
2. Мелодія зі звуками курки.
3. назва тварини та її звуки.
4. Віршик про курочку.
При натисканні на синій квадрат - висувається паркан, а також лунає один із звукових ефектів:
1. Пісня.
2. Мелодія зі звуками ягняти.
3 Назва тварини та її звук.
4. Віршик про ягня.
Під час натискання на жовте коло, вистрибує пташка, а також лунає один зі звукових ефектів:
1. Пісня.
2. Мелодія.
3. назва тварини та її звуки.
4. Віршик про порося.
При натисканні підстрибує кістка, а також лунає один зі звукових ефектів:
1. Пісня.
2. Мелодія зі звуками собаки.
3 Назва тварини та її звук.
4. Віршик про собаку.
Розмір іграшки: довжина - 26 см. висота - 17 см, ширина - 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий тренажер |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 195 мм |
- Ціна: 905,52 ₴









