-2%

Робот Трансформер Тобот Міні ZERO - Біло-синій, 12 см (Модель 238ZERO)
264 ₴
258,72 ₴
- В наявності
- Код: 238ZERO
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот Трансформер Тобот Міні ZERO - Біло-синій, 12 см (Модель 238ZERO) - це унікальна іграшка, яка обов'язково сподобається любителям роботів і машинок. Цей робот трансформер має висоту 12 см і здатний трансформуватися в машинку, що робить ігровий процес ще більш захопливим. Він чудово підійде для ігор як удома, так і на вулиці, і допоможе розвивати уяву та моторику в дітей. Робот Трансформер Star toys "Тобот міні Zero" 12 см 238ZERO - відмінний вибір для будь-якого маленького фаната роботів і автомобілів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 175 мм |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Трансформер |
| Персонажі | ТОБОТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,72 ₴






