
Набір паперових форм «Асорті» для випічки паски 110Х85 мм 10 штук 00053376-2
70 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00053376-2
- +380 (50) 556-91-92Олена
Набір паперових форм для випічки пасок - це незамінний помічник на кухні для любителів домашньої випічки. У комплекті поставки 10 форм, кожна з яких має діаметр 110 мм і висоту 85 мм. Ці форми ідеально підходять для закладки 300-350 грамів тіста, що дає змогу створити красиві та смачні паски.
Виготовлені з якісного паперу, ці форми мають відмінну міцність і стійкість до високих температур, що гарантує безпечне використання в духовці. Завдяки зручному розміру і формі, вони допоможуть вам легко і швидко створити ідеальні паски з красивою формою і апетитним зовнішнім виглядом.
З цим набором паперових форм ви зможете насолодитися процесом приготування пасок і потішити себе та близьких смачною й ароматною випічкою, що матиме вигляд, наче з найкращої кондитерської. Не гайте час на ліплення і формування, скористайтеся зручними паперовими формами і створіть справжні шедеври кулінарного мистецтва прямо у себе вдома.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота стінок | 85 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Крафтовий папір |
| Призначення форми | Для пасхи/паски |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8.5 |
- Ціна: 70 ₴





