-2%

Машина BMW Z4 GT3 "Автопром" 68251A чорна
978 ₴
958,44 ₴
- В наявності
- Код: 68251A
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металева модель автомобіля BMW Z4 GT3 серії "АВТОПРОМ" 68262A. У машинки відчиняються двері, світяться фари, звукові ефекти.
Масштаб 1:24
Розмір іграшки: 18 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 68251A |
| Вага | 0 |
| Вік | 3+ |
| Стать | Хлопчик |
| Упарювання | Коробка |
| Штрихкод | 4897071920117 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958,44 ₴





