
Автобус Автопром двоповерховий музичний синій WY912A
817 ₴
800,66 ₴
- В наявності
- Код: WY912B
- +380 (50) 556-91-92Олена
Автобус Автопром двоповерховий музичний синій WY912B - це іграшка, створена спеціально для діток, які люблять гратися з машинками. Він має яскравий і барвистий дизайн, який привертає увагу дітей. Автобус виконаний у вигляді двоповерхового транспорту, який може перевозити велику кількість пасажирів.
Однією з особливостей цієї іграшки є наявність музичної функції.
Автобус Автопром двоповерховий музичний 8905A виготовлений з якісних матеріалів, що забезпечує його довговічність і безпеку під час використання. Він також оснащений коліщатками, які дають змогу легко переміщати іграшку по поверхні.
Ця іграшка стане чудовим подарунком для маленьких автолюбителів, які люблять грати з машинками та музикою. Вона допоможе розвинути моторику, координацію рухів і уяву у дитини.
Розмір іграшки: 28*11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автобус |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WY912AB |
| Вага | 0 |
| Матеріал | Змішаний |
| Стать | Для всіх |
| Упарювання | Коробка |
| Штрихкод | 2100991256917 |
- Ціна: 800,66 ₴


